Edukacja Nauka Technika Kategoria: Edukacja Nauka Technika

Edukacja Nauka Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Dzienniki szkolne »

  Udziałowiec to przedsiębiorstwo która posiada rozległe doświadczenie w zakresie wykonywania różnego gatunku druków. Przedsiębiorstwo działa od ponad 20 lat, zatrudnia setki wykwalfikowanych pracowników i również nieustająco unowocześnia swój zieleniec mechaniczny. Przedsiębiorstwo oferuje wykonywanie druków dla szkół, urzędów, sądowych oraz innych. Nasza Drukarnia wykonuje nie tylko druki ale a oprócz tego oprawy książkowe, od twardych aż po te wykonane z tworzyw sztucznych. Bloki kartek mogą stanowić sklejone za pomocą topliwych klejów, zszyte za pomocą nici lub drutu. Posiadamy również duże doświadczenie w produkcji kalendarzy zgodnych z indywidualnym zamówieniem Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie, aby w pełni przeprowadzić Państwa potrzeby. Gwarantujemy satysfakcję a oprócz tego zadowolenie. Wierzymy że nasza propozycja sprosta Państwa potrzebom.

  Data dodania: 01 08 2016
 • Sklep - elektronika Gdynia »

  Sklep z bogatą ofertą programatorów uniwersalnych oraz specjalistycznych. Posiadamy programatory uniwersalne takie jak uprog, wellon czy beeprog do programowania pamięci. Jeżeli chodzi o programatory specjalistyczne to proponujemy programatory do programowania zabezpieczonych procesorów motorola jak Orange5 czy upa-usb. Dla profesjonalnych serwisów zajmujących się elktroniką klucza proponujemy programatory : Tango, TmPro2 czy MbKeyProg. Poza programatorami posiadamy popularne narzędzia do serwisowania i naprawy elektroniki takie jak zasilacze laboratoryjne, mierniki cyfrowe, oscyloskopy cyforwe czy stacje lutownicze. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 12 04 2016
 • Wentylacja przemysłowa »

  Nasze usługi kierujemy do właścicieli dużych firm, którzy chcą chcą zadbać doskonałe warunki klimatyczne. Głównym celem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych.

  Oferujemy Państwu bogaty wybór produktów klimatycznych renomowanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. Sprzedajemy klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split. Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które sprawdzają się w halach magazynowych, budynkach przemysłowych, wielopiętrowych biurowcach i centrach handlowych o dużej powierzchni.

  Nasza Firma działa na terenie całego kraju i zapewnia pełne zadowolenie z naszych produktów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 03 2016
 • Ekrany LED »

  Nasza korporacja ma bogate doświadczenie w sferze tworzenia szerokokątnych ekranów diodowych. Od wielu lat zbieramy wiedzę w dziedzinie tej nowoczesnej techniki, troszcząc się jednocześnie o zaufanie naszych Konsumentów. Urządzenia ledowe to doskonałe przekaźniki informacji, które przykuwają zaciekawienie większego grona odbiorców.
  Sporządziliśmy dla Państwa bogatą ofertę produktów. Odnajdą w naszej firmie Państwo nie tylko telebimy, ale także wielkie zaplecze inscenizacyjne i reklamowe – kurtyny LED, wyświetlacze ledowe, bandy LED oraz video wall. Te urządzenia dadzą Państwu szansę na zorganizowanie widowiskowego eventu masowego i na skuteczną i interesującą reklamę.
  W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia i przyjazną obsługę, która w łatwy sposób przedstawi i objaśni funkcjonowanie naszych produktów. Dopasujemy urządzenia do Państwa oczekiwań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 03 2016
 • Prawo jazdy Toruń »

  W naszym ośrodku szkoleniowym troszczymy się o lepsze umiejętności prowadzenia samochodu i nowoczesne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc profesjonalne usługi. Jesteśmy cenionym ośrodkiem szkoleniowym z siedzibą w Toruniu, z bogatym zapleczem samochodów osobowych i ciężarowych, dobrze przygotowanym placem manewrowym i bogatą w urządzenia multimedialne salą szkoleniową, w której doświadczeni instruktorzy omówią podstawowe zasady ruchu drogowego.
  Podczas kursów na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować terminy kursu do indywidualnych wymagań uczestników szkoleń. Sukces naszego ośrodka jest poparty wysokim progiem zdawalności. Jesteśmy szkołą uznanym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Kartoniarki »

  Maszyny pakujące są dobrze znanym oraz lubianym głównie przez firmy sposobem na zwielokrotnienie zysków przy zminimalizowaniu kosztów. Kartoniarki mogą wykonać pracę robotników w znacznie krótszym czasie oraz z dużo większą precyzją. Firmy używające kartoniarki zyskują na czasie oszczędzają czas i ograniczają koszty produkcji ze względu na to, że maszyny te zastępują robotników w ich monotonnej jak również bardzo ciężkiej fizycznie pracy. Dzięki temu duże koszty związane z opłacaniem siły roboczej są zminimalizowane i obejmują tylko dużo mniejsze opłaty za energię zużytą przez kartoniarki. Wydajność maszyn przyspiesza cały proces i daje możliwość zwiększenia produkcji danej linii. Dzięki prostej budowie, kartoniarki są proste w obsłudze. Dodatkową zaletą urządzeń pakujących jest funkcja zmiany ustawień dotyczących tego, w jaki sposób i w jakim układzie kartoniarka wykonuje pracę. Kartoniarki to urządzenia wydajne oraz niezawodne, potrzebne każdej firmie produkcyjnej!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Klimatyzacja Toruń »

  Toruńska firma MIR-TOR świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie wsparcia technicznego i wykonywania wielobranżowych prac inwestycyjnych związanych z klimatyzacją, wentylacją i rekuperacją. Do grona naszych Klientów należą zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele dużych przedsiębiorstw, którzy chcą chcą zadbać wysoki komfort klimatyczny. Głównym celem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, a także doradztwo i serwis techniczny, co sprawia, że jednym z najbardziej uznanych dostawców usług klimatycznych na terenie Polski.
  Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF, które stosowane są najczęściej w halach magazynowych, budynkach przemysłowych, dużych biurowcach i centrach handlowych o dużej kubaturze, gdzie istnieje konieczność montażu kilku klimatyzacji.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Kursy jazdy defensywnej »

  Kurs jazdy pasywnej ma na celu podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Opracowując szkolenia, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawę kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę jazdy doświadczonych kierowców. Chcemy zaoferować specjalistyczne szkolenia w towarzystwie doświadczonych specjalistów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy.
  Szkolenie bezpiecznej jazdy jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W pierwszej części kursu, w trakcie jazdy na drodze instruktor precyzyjnie zanalizuje Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie zajęć teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Kursy bezpiecznej jazdy »

  Szkolenie bezpiecznej jazdy to bardzo praktyczna lekcja dla każdego kierowcy. W naszej placówce, prócz miłej atmosfery, możemy zapewnić Państwu profesjonalne podręczniki i nowoczesne metody nauki. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy pasywnej.
  Kurs bezpiecznej jazdy łączy teorię z praktyką. W początkowym etapie szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w ramach lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne czynniki, które mają wpływ na pojawianie się kolizji drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Producent ekranów LED »

  Spółka Investtech posiada duże doświadczenie w sferze produkcji telebimów LED. Od wielu lat zbieramy wiedzę w zakresie tej rewolucyjnej techniki, troszcząc się jednocześnie o satysfakcję naszych Konsumentów. Telebimy ledowe to znakomite nośniki informacji, które przykuwają uwagę dużego grona widzów.
  W naszej korporacji kreowane są jedyne w swoim rodzaju rozwiązania wizualne, które znakomicie odnajdują się zarówno w zamkniętych, jak i otwartych miejscach. Nasi pracownicy dbają o każdy szczegół, co składa się na wysoką klasę i praktyczność naszych produktów. Technika ledowa umożliwia nam na zdobycie wyśmienitych efektów w każdych warunkach pogodowych i przy dużym poziomie nasłonecznienia.
  Opracowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę urządzeń. Odnajdą u nas Państwo nie tylko telebimy, ale także ogromne zaplecze inscenizacyjne i reklamowe - kurtyny diodowe, wyświetlacze ledowe, bandy ledowe oraz ściany LED.

  Data dodania: 18 02 2016

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka Technika

Edukacja Nauka Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: