Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Regeneracja turbin Mielec »

  Jeśli turbo i turbiny to tylko u specjalistów takich jak MR Radka - Magdalena Czachor Radka to firma, w której turbosprężarki to nie tylko praca i naprawa ale również pasja. Pasja, którą rozwijamy na tyle, aby móc tak jak obecnie to robimy wykonywać regenerację turbin ze zmienną geometrią i sterownikami elektronicznymi. Sprawdź jak wysoką jakość reprezentują nasze turbosprężarki.

  Data dodania: 21 09 2016
 • Profesjonalny skup pojazdów »

  Firma Kasacja Pojazdów Jan Szponar zajmuje się skupem pojazdów i ich złomowaniem. Dzięki doświadczeniu zdobytym w czasie lat, możemy zawarować Państwu doskonałej klasy, fachowe usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi usługi skupu samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli, a oprócz tego złomowania i sprzedaży części samochodowych i całych samochodów. żeby cofnąć się komplikacji prawnych trzeba przeprowadzać złomowanie w profesjonalnych stacjach demontażu. Nasza firma to otóż to takie lokalizacja, u nas wszystko odbywa się legalnie i również zgodnie z prawem, a klienci otrzymują od nas wszelkie niezbędne dokumenty umożliwiające legalne wyrejestrowanie pojazdu. Miło zachęcamy do naszego punktu skupu mieszczącego się pod Wrocławiem. Nie bez przyczyny dla Państwa zwinięcie pojazdów będzie przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami. Namawiamy!

  Data dodania: 20 04 2016
 • Sklep - elektronika Gdynia »

  Sklep z bogatą ofertą programatorów uniwersalnych oraz specjalistycznych. Posiadamy programatory uniwersalne takie jak uprog, wellon czy beeprog do programowania pamięci. Jeżeli chodzi o programatory specjalistyczne to proponujemy programatory do programowania zabezpieczonych procesorów motorola jak Orange5 czy upa-usb. Dla profesjonalnych serwisów zajmujących się elktroniką klucza proponujemy programatory : Tango, TmPro2 czy MbKeyProg. Poza programatorami posiadamy popularne narzędzia do serwisowania i naprawy elektroniki takie jak zasilacze laboratoryjne, mierniki cyfrowe, oscyloskopy cyforwe czy stacje lutownicze. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 12 04 2016
 • Organizacja pielgrzymek - Pielgrzymki »

  Biuro podróży Hermes zostało założone jako jedno z pierwszych polskich i również prywatnych biur turystycznych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, niemniej jednak nasza działalność skupia się na obszarze całej Polski. Głównym profilem naszej działalności jest organizacja pielgrzymek, zarówno tych krajowych jak oraz zagranicznych. Oferujemy również znaczny wybór wycieczek szkolnych jak również wyjazdów innego typu. Istniejemy od roku 1981. Ponad 30 lat funkcjonowania naszej firmy to zabezpieczenie wysokiej jakości usług. Jest to tak bardzo istotne w czasach, gdy wiele biur podróży błyskawicznie się pojawia i również a także w dalszym ciągu szybciej znika. Najwyższej jakości obsługa, ciekawe plany wycieczkowe i dostosowywanie się do Waszych potrzeb - a jakże działamy. Więcej szczegółowych informacji o naszej działalności a oprócz tego aktualne propozycji wyjazdów zamieszczone zostały na naszej stronie www.

  Data dodania: 29 02 2016
 • Prawo jazdy Toruń »

  W naszym ośrodku szkoleniowym troszczymy się o lepsze umiejętności prowadzenia samochodu i nowoczesne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc profesjonalne usługi. Jesteśmy cenionym ośrodkiem szkoleniowym z siedzibą w Toruniu, z bogatym zapleczem samochodów osobowych i ciężarowych, dobrze przygotowanym placem manewrowym i bogatą w urządzenia multimedialne salą szkoleniową, w której doświadczeni instruktorzy omówią podstawowe zasady ruchu drogowego.
  Podczas kursów na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować terminy kursu do indywidualnych wymagań uczestników szkoleń. Sukces naszego ośrodka jest poparty wysokim progiem zdawalności. Jesteśmy szkołą uznanym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Kursy jazdy defensywnej »

  Kurs jazdy pasywnej ma na celu podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Opracowując szkolenia, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawę kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę jazdy doświadczonych kierowców. Chcemy zaoferować specjalistyczne szkolenia w towarzystwie doświadczonych specjalistów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy.
  Szkolenie bezpiecznej jazdy jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W pierwszej części kursu, w trakcie jazdy na drodze instruktor precyzyjnie zanalizuje Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie zajęć teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • Kursy bezpiecznej jazdy »

  Szkolenie bezpiecznej jazdy to bardzo praktyczna lekcja dla każdego kierowcy. W naszej placówce, prócz miłej atmosfery, możemy zapewnić Państwu profesjonalne podręczniki i nowoczesne metody nauki. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy pasywnej.
  Kurs bezpiecznej jazdy łączy teorię z praktyką. W początkowym etapie szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w ramach lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne czynniki, które mają wpływ na pojawianie się kolizji drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 18 02 2016
 • ODTJ »

  Sztuka prowadzenia pojazdów to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i obsługi pojazdu. Umiejętność bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale także na redukcję ryzyka wypadku w ruchu drogowym. Już dziś każdy kierowca może zatroszczyć się o bezpieczeństwo na drogach, korzystając z oferowanych przez naszą placówkę szkoleniową kursach jazdy bezpiecznej. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. W trakcie zajęć teoretycznych nasi specjaliści omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: eksploatacja pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także umiejętności odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem.

  Data dodania: 16 02 2016
 • Opony do wózków widłowych »

  Jesteśmy dostawcą wózków widłowych oraz dodatkowo części do nich przeznaczonych. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. Poprzez te wszelkie lata działalności zebraliśmy bardzo dużą praktykę, a także aktualnie jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy wózki widłowe. Posiadamy w ofercie rozległą gamę różnych wózków napędzanych między innymi silnikami diesla, napędem gazowym lub elektrycznymi. Oprócz samych wózków widłowych mamy w ofercie również części do wózków widłowych oraz opony. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 02 2016
 • Zabudowy ciężarowe »

  Jeżeli potrzebujesz samochodu dostosowanego do Twoich potrzeb to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zajmujemy się produkcją nadwozi do samochodów ciężarowych. Dysponujemy naprawdę dużym doświadczeniem przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje między innymi takie usługi jak kontenery, koniowozy, przyczepy, chłodnie a także niemało innych zabudów. Na dodatek poza budową tego typu zabudów trudnimy się ich serwisowaniem. Za sprawą zatrudnienia doświadczonej ekipy mamy możliwość podjąć się wykonania najbardziej wysokiej jakości urządzeń. Każde zamówienie wykonujemy indywidualnie, co zapewnia każdemu klientowi zadowolenie z naszych usług.

  Data dodania: 02 02 2016

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: