Państwo i życie Publiczne Kategoria: Państwo i życie Publiczne

Państwo i życie Publiczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Adwokat Włocławek »

  Kancelaria prawna z siedzibą w Włocławku specjalizuje się w prowadzeniu spraw, które wymagają dogłębnej znajomości przepisów prawa obowiązujących w Polsce. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów dla których człowiek nie jest jedynie numerem w aktach sprawy.

  W naszej Kancelarii adwokackiej staramy się pamiętać o tym, że adwokat, to nie tylko zawód, ale przede wszystkim, to osoba, której głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej. Prowadząc dane sprawy zawsze staramy się dogłębnie badać stan faktyczny, by być w stanie lepiej dobrać strategię działania.

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Włocławku prowadzi sprawy związane z przestępstwami karnymi i prawem cywilnym. Głównie zajmujemy się prowadzeniem zleceń związanych z rozwodami, ustalaniem władzy rodzicielskiej nad wspólnym potomstwem i podziałem majątku małżonków. Z chęcią pomożemy Państwu rozwiązać Wasze problemy!

  Data dodania: 15 03 2016
 • Notariusz »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej bogatej wiedzy na temat przepisów prawnych i moim zdolnością sumiennego działania.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - doręczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu powstała w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Doświadczony i sumienny notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych.

  Data dodania: 14 03 2016
 • Kancelaria adwokacka »

  Adwokat zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym, oraz wykonuje usługi prawne związane z reprezentacją swoich Klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości. Zatrudnieni w niej fachowcy znakomicie orientują się w środowisku prawniczym i posiadają ogromne kompetencje, które zdecydowanie podwyższają jakość usług Biura prawnego. To znakomity wybór, gdy poszukują Państwo specjalistycznych metod prawnych dla siebie i swoich bliskich.
  Kancelaria prawna zajmuje się prowadzeniem problemów związanych z prawem karnym i cywilnym. Głównie zajmuje się popularnymi zleceniami takimi jak rozwody, dziedziczenie, wspólnota majątkowa małżeńska, pobicie, kradzież czy wypadki komunikacyjne. Z wielką chęcią podejmuje się również rozwiązywania problemów mniej codziennych i bardzo ciężkich, stawiając sobie za cel wygraną i korzystne rozstrzygnięcie danego zlecenia na korzyść Klienta.
  Znakomite rozwiązania prawne i rzetelna obsługa to właśnie Kancelaria Prawna.

  Data dodania: 14 03 2016
 • Kancelaria notarialna »

  Notariusz Toruń jest placówką w której zabezpieczamy Państwa przed nieprzewidywalnymi wydarzeniami, oraz przed efektem niedostatecznej wiedzy w zakresie norm prawnych.
  Jesteśmy Biurem z wieloletnim doświadczeniem i świadczymy kompleksowe usługi notarialne, określone w właściwych ustawach.
  Nasza Kancelaria notarialna w Toruniu wykonuje profesjonalne czynności notarialne związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
  - dostarczaniem oświadczeń,
  - przygotowywaniem protokołów,
  - przyjmowaniem do przechowywania dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
  W naszej Kancelarii notarialnej Toruń spotkacie się Państwo z przyjazną obsługą i sumiennością. Zapewnimy Państwu dobre samopoczucie i bezpieczeństwo prawne. U nas są Państwo mile widziani!

  Data dodania: 14 03 2016
 • Kancelaria adwokacka Toruń »

  Kancelaria adwokacka Bronowicka Toruń to kancelaria prawna parająca się całkowitą obsługę klientów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia spółek, a także pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień w kraju i za granicą. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak i makro, i mikro, organizacje. Kancelaria adwokacka Bronowicka specjalizuje się również w pozwach zbiorowych. W ich ramach oferujemy naszym klientom nieodpłatne, profesjonalne spotkanie wstępne w w budynku naszej spółki. Adwokat Bronowicka gwarantuje Państwu fachową poradę w Państwa sprawie.

  Data dodania: 29 02 2016
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Actum z Torunia to kancelaria proponująca całkowitą obsługę klientów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia spółek, oraz dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i na obszarze Europy. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby prywatne jak również duże i mikro spółki. W ich ramach proponujemy Państwu, fachowe porady w biurze naszej spółki. Kancelaria adwokacka Actum gwarantuje Państwu profesjonalną pomoc w Państwa sprawie. Kancelaria adwokacka Actum z Torunia to biuro prawne parająca się całościową obsługę klientów w w ramach prawa cywilnego, obsługi podmiotów gospodarczych, a także pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień w kraju oraz na terenie Europy. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i makro, i mikro, przedsiębiorstwa. Adwokat Actum specjalizuje się także w pozwach zbiorowych. W Oferujemy klientom bezpłatne, profesjonalne konsultacje w w budynku naszej spółki. Adwokat Actum zapewnia Państwu poradę w każdej sprawie.

  Data dodania: 29 02 2016
 • Selektywna zbiórka odpadów »

  Usługi komunalne to nieodłączna od postępu i dodatkowo istotna wprawdzie częściej niedoceniana dziedzina. Firma usługowa Hak świadczy usługi od 1992 roku. Początki działalności związane były z odbiorem odpadów od podmiotów gospodarczych, jednakże z czasem profil działalności ewoluował. Na dzień dzisiejszy w ofercie znajdują się też usługi tj. recepcja odpadów niebezpiecznych, selektywna zbiórka odpadów na terenie plebs miejskich, a oprócz tego wiejskich. O wysokim poziomie naszych usług świadczy stale poszerzające się grono Nabywców. 10 tysięcy Kontrahentów własnych a także gospodarczych korzysta wcześniej z naszych usług! Nasza firma od lat współpracuje z kilkoma znanymi przedsiębiorstwami i dodatkowo instytucjami na obszarze całej Polski, posiada więc wypracowaną renomę. Profesjonalne podejście gwarantuje tudzież wysoką jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 23 12 2015
 • www.bydgoszcz-prawnik.pl - radca »

  Jesteśmy kancelarią prawną, która na rynku funkcjonuje od 1996 roku. Nasza propozycja adresowana jest zarówno do firm jak oraz osób prywatnych. Posiadamy doświadczonych prawników, którzy potrafią przynieść ulgę w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego ewentualnie prawa pracy. Obsługujemy przedsiębiorstwa, spółdzielnie, firmy windykacyjne a także multum innych firm. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i również zupełnie się nie poddajemy. Jest to bardzo ważne jeżeli chodzi o usługi naszej kancelarii. Zapewniamy pełen znajomość rzeczy a oprócz tego wsparcie każdego klienta. Dzięki doświadczeniu jakim dysponujemy jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym sprawom i również wesprzeć każdemu kto potrzebuje pomocy z zakresu prawa różnego rodzaju. Ceny naszych porad są dostosowane do możliwości naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii.

  Data dodania: 04 11 2015
 • Fotoogniwa Prosument Warszawa »

  Jeśli myśleliście Państwo o założeniu fotoogniw, o instalacji przydomowej elektrowni wiatrowej lub pompy ciepła to dobrze trafiliście. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych na poziomie nawet 40%. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony WWW i do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 08 2015
 • Maślice »

  Od pewnego czasu jest na Maślicach witryna internetowa dla osiedla. Został on otwarty przez fundację z Wrocławia. Część stanowi serwis informacyjny oraz galeria zdjęć Maślic, jak również historia regionu. Udało nam się zebrać również zdjęcia niemieckich Maślic. Dodatkowo na naszej stronie znajdziecie też forum internetowe dla mieszkańców z okolic Maślic, Stabłowic i Pracz Odrzańskich. Naszym pragnieniem jest integracja lokalnej społeczności Maślic. Dzięki stronie mamy nadzieję cel ten wypełnić. Również jesteśmy zdania, że dobrą rzeczą jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego umieściliśmy rozdział z ogłoszeniami Rady Osiedla Maślice. Polski nawyk każe nam krytykować władze. W wielu przypadkach nawet nie zdajemy sobie sprawy kto jest w radzie osiedla i jakie działania są podejmowane. Nasza witryna ma to zmienić.

  Data dodania: 18 09 2013

Najnowsze tagi związane z kategorią: Państwo i życie Publiczne

Państwo i życie Publiczne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: